Kategorie
Menu

Katalog

Erotické punčochy

Není větší klasikou v erotickém prádle, než erotické punčochy přichycené na podvazky. Takto oděné, okamžitě získáte pozornost svého protějšku a bude jen na vás, jak s ní naložíte.

Erotické punčochy upraví vaši postavu

To nejkrásnější na ženě jsou její nohy. A v podvazcích a erotických punčochách budou vypadat ještě lépe. Nebojte se, že by vám n...

Není větší klasikou v erotickém prádle, než erotické punčochy přichycené na podvazky. Takto oděné, okamžitě získáte pozornost svého protějšku a bude jen na vás, jak s ní naložíte.

Erotické punčochy upraví vaši postavu

To nejkrásnější na ženě jsou její nohy. A v podvazcích a erotických punčochách budou vypadat ještě lépe. Nebojte se, že by vám neslušely. Žádné výmluvy, že máte příliš velká stehna. Punčochy sednou na všechny typy postav a ještě je zdokonalí.

Jaké jsou základní rady, aby vám to v punčochách opravdu slušelo? Pokud vás trápí silné nohy, pořiďte si punčochy nad kolena nebo do půli stehen. Majitelky útlých noh si mohou dovolit natáhnout punčochy až ke stydké kosti.

Využijte také sílu barev. Podvazkový pás dokáže opticky zúžit pas. Černé punčochy zase zeštíhlit nohy. Nejen proto jsou mezi erotickým prádlem punčochy na předních příčkách oblíbenosti. Zkuste nejen klasické punčochy v barvě černé, červené či bílé, ale i ty erotické, tyrkysové.

Na podvazcích nebo samodržící

Samozřejmě, že při představě dámských erotických punčoch se nám hned vybaví podvazkové pásy. Punčochy opravdu nejlépe vypadají tehdy, když jsou zachycené na podvazcích. Není to ale nutností.

Některé punčochy mají kolem lemu silikonové pásky a tím na stehnech drží i bez podvazků. Tyto samodržící erotické punčochy budou vypadat skvěle například v kombinaci s krátkým erotickým županem nebo s erotickém body.

Hrajte si, fantazírujte, bavte se

Erotické punčochy vám dávají možnost rozhodnout se, jak váš milostný večer naladíte. V bílých punčochách s krajkou budete za nevinnou pannu, v červených síťovaných erotických punčochách zase za nestoudnou Pretty Woman.

Pokud by vaše fantazie nebyla tak velká, pomozte si erotickým kostýmem. Ten vás do role dostane raz dva. Objednejte si svou soupravu právě teď a můžete si ji s partnerem vychutnat hned další večer.

Více

Erotické punčochy Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 - 9 z 9 produktů